женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Одяг для полювання Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Одяг для полювання

Добавлено: 2020-05-24 00:09:42   Заголовок: Одяг для полювання
Оксана
Оксана
Регистрация: 12.12.2017

Сообщений: 426 ( просмотреть )
Привіт народ. У мене родич полюванням захоплюється, не подумайте поганого - все більш ніж легально і офіційно. Скоро у нього день народження, хочемо хороший набір одежи для полювання, такий щоб якісну і спеціальну. Може хтось може підказати де замовити можна.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2020-05-24 00:17:17
Nikoliya
Nikoliya
Регистрация: 12.03.2018

Сообщений: 362 ( просмотреть )
Точно знаю, що такі костюми є на китайських сайтах, бачила коли куртку для зими собі шукала. У них взагалі багато різноманітної одягу спеціалізованої, якщо пам'ять не зраджує то за вартістю не дуже дорого все це коштувало.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2020-05-24 00:18:27
Борулька
Борулька
Регистрация: 21.03.2018

Сообщений: 365 ( просмотреть )
Можна глянути, в магазині ValiVera, у мене дядько єгерем працює, так він там купує собі "спецодяг", начебто якість непогана, я у них рибальську жилетку для батька замовляв.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2020-05-24 00:19:13
Ирина Яблочкина
Ирина Яблочкина
Регистрация: 11.03.2018

Сообщений: 383 ( просмотреть )
Тоді вам точно треба відвідати магазин СамоТек, ця компанія спеціалізується на випуску одягу і амуніції для військових, рибалок та мисливців. Я собі на цьому сайті костюм-дощовик замовляв, щоб на риболовлі не мокнути. Якщо замовлення зробити вранці, то посилку вишлють в той же день, ось посилання

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,248
18+

Форум для женщин