женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Що краще - звичайний інгалятор або небулайзер? Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Що краще - звичайний інгалятор або небулайзер?

Добавлено: 2022-03-30 16:48:20   Заголовок: Що краще - звичайний інгалятор або небулайзер?
Mikki
Mikki
Регистрация: 25.10.2016
забанен за рекламу?

Сообщений: 24 ( просмотреть )
Доброго дня усім. Мені треба купити інгалятор. Скажіть, як його вибирати? На що треба звертати увагу? Що краще - звичайний інгалятор або небулайзер? Чекаю на ваші відповіді.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-03-30 17:10:43
Smaill
Smaill
Регистрация: 05.10.2018

Сообщений: 6 ( просмотреть )
Цитата:
Доброго дня усім. Мені треба купити інгалятор. Скажіть, як його вибирати? На що треба звертати увагу? Що краще - звичайний інгалятор або небулайзер? Чекаю на ваші відповіді.


Що краще - небулайзер або звичайний тепловологий інгалятор. Все залежить від того, на який бюджет ви розраховуєте.
Небулайзер коштує дорожче. Якщо, наприклад, небулайзер коштує гривень шестьсот, то тепловологий інгалятор можно купити за пятьдесят гривень.
Особисто я би вибрав небулайзер. Там ти дихаєш не вологою теплою парою, а дрібнодисперсним аерозолем.
Так що вибирайте, що вам інгалятор    більше підходить.

Изображение

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,113
18+

Форум для женщин