женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Тротуарна плитка Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Тротуарна плитка

Добавлено: 2022-04-07 14:47:47   Заголовок: Тротуарна плитка
АлександСИД
АлександСИД
Регистрация: 23.04.2017
рекламщик?

Сообщений: 59 ( просмотреть )
Хочу у дворі власного будинку викласти тротуарну плитку, які будуть поради з цього питання? Цікавить абсолютно все, від того як вибрати якісну плитку до того як правильно її встановлювати.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-04-09 15:16:14
Dora
Dora
Регистрация: 13.06.2017

Сообщений: 29 ( просмотреть )
Думаю, що саме основне це визначитись з дизайном плитки та дизайном укладки. Якщо хочете щось цікаве та неординарне, тоді зверніться до дизайнера. Наступний крок, це моніторинг цін на матеріал.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-04-10 14:15:40
Mause
Mause
Регистрация: 05.11.2017

Сообщений: 11 ( просмотреть )
Тротуарна плитка прекрасно підійде для викладки у дворі власного будинку. Такий матеріал обійдеться не дуже дешево, проте він практичний, довговічний та виглядає дуже стильно. Щоб не бути похожим на всіх, коли я купувала бруківку, то звернулась до компанії "Мій двір". Менеджери компанії порекомендували плитку та допомогли підібрати дизайн . Загалом укладка тротуарної плитки виглядає дуже акуратно та стильно, мені довподоби.

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,119
18+

Форум для женщин