женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Хто займався імплантацією зубів? Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

ЗДОРОВЬЕ

Хто займався імплантацією зубів?

Добавлено: 2022-02-03 02:59:45   Заголовок: Хто займався імплантацією зубів?
Erin
Erin
Регистрация: 25.08.2018

Сообщений: 99 ( просмотреть )
Хто займався імплантацією зубів? Скільки у Львові зараз коштує така процедура? Треба терміново два імпланти встановити, тому що поруч зуби, що стоять, вже починають пошкоджуватися.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-02-03 03:09:51
Jacqi
Jacqi
Регистрация: 18.07.2018

Сообщений: 55 ( просмотреть )
Стоимость на имплатны на прямую зависит от материала, из которого они изготовлены, поэтому какую-то конкретную цену сложно назвать. Вам бы записаться на консультацию в стоматологию, там все узнаете точнее.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-02-03 03:28:42
Солнечная Катя
Солнечная Катя
Регистрация: 05.01.2019

Сообщений: 86 ( просмотреть )
Погоджуся з коментарем вище, тому що імпланти бувають різними, і ціни на них, відповідно, теж варіюються. Але так як я недавно займалася лікуванням зубів, і потім протезуванням, можу вам порекомендувати стоматологічну клініку DentalKnysh, так само на офіційному сайті ви зможете дізнатися ціни на імпланти зубів тут І відразу хочу сказати, що у клініці працюють професіонали, матеріал у них якісний, обладнання сучасне.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-02-03 03:43:18
Климентина
Климентина
Регистрация: 15.10.2018

Сообщений: 83 ( просмотреть )
Важливо ще гарного стоматолога знайти, і в такій ситуації краще вибирати самостійно. Треба спілкуватися з лікарями, і ви самі зрозумієте, хто ваш лікар.

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,105
18+

Форум для женщин